Зарегистрироваться
Мои объявления
 
 /   /   /  Капли Рекс и Муся для щенков и котят (1уп.-4пип.)...
Продам / купить
Капли Рекс и Муся для щенков и котят (1уп.-4пип.)16грн, Киев
Капли Рекс и Муся для щенков и котят (1уп.-4пип.)16грн
Продам / купить

Капли Рекс и Муся для щенков и котят (1уп.-4пип.)16грн, Киев

Регион: г. Киев  (Украина Киев ул. Стратегическое шоссе,35 03028)
Архивное объявление
Найти похожие
Описание

Застосування

Профілактика і лікування у цуценят та кошенят уражень ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), вошами (Linognathus setosus), малофагами на імагінальній та личинковій стадіях розвитку (Trichodectidae spp.), паразитоформними та коростяними кліщами (Dermaceptor spp.,Ixodes spp., Rhipicephalus spp., Sarcoptes scabiei var. canis).

Профілактика і лікування блошиного алергічного дерматиту у цуценят та кошенят.

Дозування

Зовнішньо. Перед застосуванням зрізати кінчик ампули.

Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру за допомогою полімерної ампули-крапельниці у місцях, недоступних для злизування тваринами, розгорнувши шерсть, у ділянці хребта між лопатками, у ділянці шиї, у ділянці потилиці, на шкіру внутрішньої поверхні вушної раковини у дозах, наведених у таблиці:

Маса тіла тварини

Доза препарату на тварину

Кількість ампул, необхідних для обробки

Цуценята

від 1 до 10 кг

0,5 - 1,0 мл

1-2

від 10 до 20 кг

1,2 - 2,0 мл

3-4

Кошенята

до 1 кг

10 крапель (//petsua.net)

1

більше 1 кг

12 - 20 крапель

1

При ураженні тварин коростяними кліщами, вошами, малофагами обробку проводять 2–3 рази з інтервалом 10–12 діб. Обробки тварин проводять протягом сезонної активності паразитів за необхідності.

З метою профілактики у тварин уражень ектопаразитами необхідно періодично змінювати або обробляти відповідними інсектицидними засобами підстилки та проводити регулярне прибирання місць їх перебування.

При лікуванні у цуценят та кошенят отодектозу (вушної корости) вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищають від вушної сірки, ексудату і струпів, потім закапують у кожне вухо по 4 краплі препарату. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають вздовж і обережно масажують її основу, фіксуючи голову тварини протягом декількох хвилин для запобігання розбризкуванню препарату. Залишок препарату в ампулі наносять тварині на шкіру в ділянці хребта. Препаратом обробляють обов′язково обидва вуха.

Іксодових кліщів знищують на тілі тварин шляхом нанесення препарату (1 крапля) безпосередньо на ектопаразита і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 30 хвилин кліщ самостійно не відпадає, то його обережно видаляють пінцетом і знищують.

Протипоказання

Не застосовувати препарат хворим та виснаженим цуценятам і кошенятам, тваринам до 10-ти тижневого віку, цуценятам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до складових препарату.

Застереження

Не допускати потрапляння препарату всередину та на слизові оболонки. Після закінчення обробки ретельно вимити руки теплою водою з милом.

При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки слід негайно змити його струменем проточної води, при потраплянні препарату всередину - негайно звернутись до лікаря.

Не дозволяється протягом 48 годин після обробки купати та гладити тварин. Не допускати злизування препарату з шкіри після обробки.

У випадку передозування застосовують атропіну сульфат в терапевтичних дозах і симптоматичне лікування.

Зберігання

У сухому, темному, добре вентильованому приміщенні при температурі від 2 до 25 °С.

Препарат зберігати окремо від харчових продуктів та кормів.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 1 рік з дати виготовлення.
Дополнительно
ID объявления: #113381 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/
0